KILINÇ SERVİS

Çağrı Merkezi: 444 19 64

Kılınç Teknik Servis Hakkımızda

Tüm Markalara Rowenta, Philips, Fakir, Bosch, Homend, Hoover, Acura, Raks, Vestel, Karcher, Fantom, Arzum, King, Felix, Siemens, Nilfisk, Daewoo, Sunny, Simtel, Arnica, Sarex, Team Kalorik, Beko, Conti, Sinbo, Regal, Dyson, Zenussi, Thomas, LG, Altus, Profilo, Kenwood, Electrolux, BlueHouse, Goldmaster, Samsung, Delonghi, Morphy Richards, Black&Decker, İRobot Romba, Jetline ve Modellere Teknik Servis Hizmetimiz Mevcuttur. Kılınç Teknik Servis Güvencesi İle Orijinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi Sunmaktayız. Kılınç Teknik Servise Her gün yüzlerce Müşterinin güvendiği Gibi Sizlerde Güvenebilirsiniz.

Biz Kılınç Teknik klima kombi beyaz eşya servisi olarak verdiğimiz servis hizmetimizde, kalitemizi artırmak için işimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize, internet üzerinden arıza ve bakım isteklerinizi bildirme bu sorunu internet ortamında takip edebilme, gibi özelikleri içeren internet sitemizi yayına soktuk. Alabileceğiniz hizmetlerin detaylarını bu sayfanın içerisinde bulabileceksiniz. Sizlere her zaman, kaliteli, güvenilir, ve hızlı servis hizmeti verebilmek için çalışmaya devam edeceğiz. Siz Değerli Müşterilerimizle Almış Olduğunuz Beyaz Eşya Ve Tüm Ev Aletlerinizin Evinize Gelmesi Anından Ve Kullanacağınız Son Güne Kadar Teknik Servis Hizmeti Sunuyoruz. Kılınçt Teknik Servis Sizlere 1 Telefon Kadar Yakın Arayın Size En Yakın Mobil Servis Araçlarımızı Yönlendirelim.

önemli olan müşterilerimizin memnuniyeti bu sebeple tamir ücretlerinde müşteriyi fazla yıpratmadan en iyi ve en hesaplı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterilerimizden aldığımız memnuniyet, güven ve destekle İstanbul geneline gezici servis hizmeti sunuyoruz..

Servis BölgelerimizKombi Bakımı

Soğuk kış aylarını sorunsuz ve aileniz ile birlikte sıcak geçirmek istiyorsanız kombinizin periyodik bakımlarını mutlaka yaptırın. Bakımı yapılmayan kombilerin hem performansı düşer hemde arızalanma olasılığı artar.
444 23 89 numaralı telefondan bizi arayarak Kombi Bakımı için randevu alabilirsiniz.

Kombi Bakımı